Potlač tričiek a textilu

Potlač tričiek a textilu

Staňte sa jedinečným vďaka vlastnej potlači. Je to skvelý nástroj na propagáciu a odlíšenie sa od konkurencie. 
Ponúkame rôzne spôsoby potlače oblečenia, pričom potlač je vhodné realizovať na tričká, detské body, mikiny, košele, tašky, vaky, vankúše, plachty, čiapky a šiltovky, bundy, nohavice a ďalšie typy oblečenia. Vlastnú potlač oblečenia ocenia nároční jednotlivci, malé firmy, ale aj veľké spoločnosti.

Čo je technologia FLEX a FLOCK a na čo sa využíva

Flex a flock sú technológie, ktoré sa používajú na potlač tričiek. Flex je druh vodotesnej farebnej potlače, ktorá sa používa na bavlnené, syntetické a zmiešané tkaniny. Je vhodná pre potlač jemných detailov a písma. Potlač flexu je odolná proti vyblednutiu a má dlhšiu životnosť ako bežná potlač.

Flock je druh potlače, pri ktorej sa na látku nanáša vlákno z mikrovlákien, ktoré sa potom zahreje a prenesie na látku. Výsledkom je mäkká, pri dotyku hodvábna vrstva, ktorá vyzerá ako hladký samet. Flock sa používa na potlač hrubších aj jemnejších motivov a môže sa použiť na bavlnené, syntetické alebo zmiešané tkaniny.

Obidve technológie sú kvalitné a odolné, takže si môžeš byť istý, že potlač na tričkách vydrží dlho a zostane krásna. Je však dôležité mať na pamäti, že obidve technológie vyžadujú špeciálne nastavenie priameho tlačového stroja, takže nie každý tlačiarenský podnik ich môže ponúknuť.

SIEŤOTLAČ

Samozrejme. Sieťotlač je technológia tlače, ktorá sa používa na nanášanie farby na textilné látky. Pri sieťotlači sa používa sieťovinová šablóna, ktorá sa naplní farbou a potom sa pritlačí na látku. Sieťotlač je vhodná pre tlač na látky s hrubšou štruktúrou a vlnou, ako sú napríklad bavlnené tričká.

Výhodou sieťotlače je, že umožňuje tlačiť farebné obrazy s jemnými detailmi a vysokým rozlíšením. Tiež nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje na výrobu fólií alebo platní, ako je tomu pri iných technológiách potlače. Sieťotlač môže byť menej odolná ako napríklad flex alebo flock, ale stále sa považuje za kvalitnú voľbu pre potlač tričiek a iného textilu

AKÁ JE CENA TRIČKA ?

Ponúkame vám tie najdostupnejšie tričká s potlačou na trhu! Cenník: Potlač tričiek za 7€/ks (Komplet s tričkom) od 30 ks. Koncová cena závisí na zložitosti potlače a počte kusov. Pre presnú cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese polepydca@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0950 714 472, prípadne využite náš kontaktný formulár na konci stránky.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Oblectriko.sk

Ešte nemáš vlastné tričko ?

Referencie

Kde pôsobíme ?

Pošlite nám správu