O nás

Kto sme ?

OBLECTRIKO reklamná tlačová agentúra je profesionálny tím skúsených odborníkov na tlač reklamných predmetov. Ponúkame širokú škálu reklamných predmetov, vrátane tričiek, šálov, peračníkov, cestovných tašiek, magnetiek, hrnčekov a mnohých ďalších, ktoré sú vhodné pre rôzne reklamné aktivity a eventy. Okrem toho ponúkame aj grafické služby, ako sú napríklad navrhnutie loga, letákov, plagátov a podobne Naše služby zahŕňajú tlač textilu, výrobu reklamných predmetov, polep výkladov a polep automobilov.

Sme známi svojou kreativitou a schopnosťou navrhnúť unikátne a efektívne reklamné predmety, ktoré pomáhajú zvýšiť povedomie o značke a posilniť jej imidž. Naša ponuka reklamných predmetov zahŕňa aj praktické veci, ako sú napríklad USB kľúče, ale aj suveníry ako sú hrnčeky. Všetky naše reklamné predmety sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby maximálne uspokojili potreby našich zákazníkov.

Vďaka našej vysokokvalitnej tlači a precíznemu prístupu k detailom sme schopní splniť požiadavky našich zákazníkov na vysokej úrovni. Sme hrdí na to, že sme pre našich zákazníkov vždy dostupní a ochotní im pomôcť s akýmikoľvek otázkami či požiadavkami.

Pri práci s našimi klientmi sa snažíme vždy pristupovať profesionálne a dbáme na to, aby sme dodržiavali stanovené termíny. Veríme, že naše služby pomôžu podporiť úspech Vašej reklamnej kampane a zvýšiť povedomie o Vašej značke.

Sme hrdí na našu prácu, pričom vám poskytujeme kreatívne a silné zabezpečenie, ktoré vám umožní vyniknúť a jasne komunikovať s vašimi zákazníkmi.

Náš tím

Ján Letko

Karol Letko