Nálepky

Nálepky

Ponúkame vlastné nálepky v rôznych veľkostiach a tvaroch. Nálepky sú vhodné ako dekorácia rôznych interiérových stien alebo na autá. Nechajte si u nás vyrobiť originálne alebo vtipné nálepky.  Nálepky na autá sú obľúbené hlavne v prípade firiem alebo ako tuning.

Tlač samolepiek

Samolepky sú malé etikety alebo nálepky, ktoré sa používajú na označenie vecí, prezentáciu produktov alebo reklamu. Samolepky sa môžu vyrábať z rôznych materiálov, ako sú papier, fólia, vinyl a lepenka.

Tlač samolepiek sa môže uskutočniť rôznymi spôsobmi, v závislosti od požadovaného výsledku a materiálu samolepky. Tu je niekoľko spôsobov, ako sa tlačia samolepky:

  1. Sieťotlač: Sieťotlač sa používa na tlač samolepiek z papiera alebo lepenky. Sieťovinová šablóna sa naplní farbou a potom sa pritlačí na samolepku.
  2. Digitálna tlač: Digitálna tlač sa používa na tlač samolepiek z rôznych materiálov, ako sú papier, fólia a vinyl. Farebné obrazy s vysokým rozlíšením sa nanášajú pomocou digitálneho tlačového stroja.
  3. Offsetová tlač: Offsetová tlač sa používa na tlač samolepiek z papiera alebo lepenky. Offsetový tlačový stroj používa fólie a platne na vytvorenie potlače.
  4. Rezaná vinylová nálepka: Rezané vinylové nálepky sa môžu použiť ako samolepky. Nálepka sa nareže do požadovaného tvaru a potom sa prenesie na samolepku pomocou tepla.
  5. Laserové gravírovanie: Laserové gravírovanie sa môže použiť na vytvorenie samolepiek z kovu alebo dreva. Laserom sa vyreže požadovaný motiv do povrchu samolepky.

Existuje mnoho spôsobov, ako sa dajú tlačiť samolepky, takže si môžeš vybrať tú najvhodnejšiu pre svoje potreby.

Ešte nemáš originálnu nálepku ?

Kde pôsobíme ?